پروژه های آماده دانشجویی
عنوان:
سطح پروژه
داکیومنت
فیلم ارائه
کد نویسی

سورس پروژه سایت شخصی
سورس پروژه سایت شخصی

با استفاده از این پروژه میتونید یه سایت شخصی برای درج مقاله یا مطالب برای خودتون ایجاد کنید . این سورس که به صورت php می باشد یه سایت ساده خبری وبلاگی می باشد که حتی میتونید به عنوان سایت فروشگاهی و معرفی محصولات نیز از آن استفاده کنید.
کاربران نیز می توانند در سایت نظر بذارن و از مطالب شما استفاده کنند.
تمامی بخش های سایت با استفاده از تابع (function) نوشته شده و همین امر باعث میشه برای از فایل function بتونید در سایر پروژه های مشابه استفاده کنید.

پروژه فروشگاهی -سورس فروشگاه صنایع دستی
پروژه فروشگاهی -سورس فروشگاه صنایع دستی

یک سایت فروشگاهی ساده که مدیر سایت براحتی میتواند محصولات خود را در آن درج کرده و در صفحه اول سایت نمایش دهد.
همچنین با تغییرات براحتی میتوانید هر محصولی با هر عنوانی در سایت درج نمایید.
سایر فروشگاه های همین قالب با رنگ بندی متفاوت در سایت و کانال موجود می باشد.

پروژه فروشگاهی - سورس سایت داروخانه
پروژه فروشگاهی - سورس سایت داروخانه

این پروژه یک سایت فروشگاهی به صورت داروخانه آنلاین می باشد که در آن مدیر داروهارا ثبت کرده و کاربران میتوانند از سایت خرید نمایند.
بخش ها متنوعی از جمله منوها و یا اخبار و مقالات نیز در سایت وجود دارد.
این پروژه دارای 4 سطح دستری به صورت مهمان, کاربر, دکتر و مدیر سایت می باشد. و کاربران پس از ورود یا ثبت نام در سایت میتوانند محصولات خود را خریداری نمایند.
و در ضمن هر کاربر دارای صفحه شخصی مجزا می باشد که میتواند وضعیت خرید های خود را پیگیری نماید.
در قسمت مشاوره کاربران میتوانند به صورت مستقیم با دکتر ارتباط برقرار کرده سوالات خود را بپرسند و دکتر پس از ورود به پنل خود میتواند سوالات رو برسی کرده و به آن ها پاسخ دهد.

پروژه سایت مدیریت مهد کودک
پروژه سایت مدیریت مهد کودک

اگر نیاز به پروژه سایت پیش دبستانی یا مهدکوک دارید این سورس برای شما بسیار مناسب می باشد.
در این سایت بخش ثبت نام کودکان مجزا از بخش ثبت نام اصلی سایت طراحی شده است .کودکان پس از ثبت نام باید از طریق مدیر سایت تایید شوند و سپس اسم آن ها به عنوان ثبت شده در سیستم قرار میگیرد.
همچنین والدین نیز می توانند حضور فعالی در سایت داشته باشند و از طریق تالا گفتگو سایت با سایر اولیا یا مربیان و مدیران مهد ارتباط برقرار کنند.
منوهای سایت فول داینامیک طراحی شده که میتوان هر بخش یا زیر بخشی را به سیستم اضافه کرد.

پروژه فروشگاهی - پروژه کلینیک حیوانات خانگی
پروژه فروشگاهی - پروژه کلینیک حیوانات خانگی

پروژه سایت کیلیک حیوانات خانگی در واقع یک سایت دامپزشکی و ثبت آگهی با امکاناتی بسیار کامل می باشد.
در این سایت کاربران براحتی میتوانند آگهی فروش حیوان خود را ثبت کرده و برای فروش قرار دهند و یا از فروشگاه سایت حیوانی که میخواهند خرید نمایند.
همچنین امکان ارسال پیام برای مشاوران و دامپزشکان سایت وجود دارد.
دامپزشکان نیز می توانند براحتی کلینیک خود را ثبت نمایند یا به عنوان مشاور یا فروشنده در سایت فعالیت نمایند و به کاربران مشاوره بدهند.
با استفاده از سورس این سایت میتوانید یک سایت کامل فرشگاه حیوانات خانگی و یا یک سایت مشاوره و کلینیک (دامپزشکی) راه اندازی نمایید.

پروژه رزرواسیون - سورس سایت سالن زیبایی
پروژه رزرواسیون - سورس سایت سالن زیبایی

اگر نیاز به طراحی سایت آرایشگاه و یا سالن زیبایی دارید با استفاده از این سورس میتونید یه سایت آرایشگاه مردانه یا زنانه با امکانات بسیار مناسب طراحی کنید.
این سایت همراه با پنل مدیریت و صفحه اصلی قابلیت رزرو وقت به صورت آنلاین به مشتریان شمارو میده.
با استفاده از این سایت میتونید خدمات سالن زیبایی و آرایشگاه خودتون رو همراه با قیمت و توضیحات به کاربران نمایش بدید و کاربر پس از انتخاب خدمات میتونه زمانی که میخواد رزرو کنه و این زمان برای شما در پنل مدیریت قابل نمایش می باشد.
همچنین میتونید پس از اتمام کار برای مشتری فاکتور صادر کنید.
اگر کمی با PHP آشنایی داشته باشید براحتی میتونید این سایت رو ارتقا بدید و خدمات درگاه پرداخت و ارسال پیامک رزرو رو هم بهش متصل کنید.
در صورت نیاز برای ارتقا سایت و خدمات میتونید به ما پیام بدهید.

پروژه مدیریت موسسه خیریه
پروژه مدیریت موسسه خیریه

با استفاده از این پروژه می توانید یک سایت خیریه ایجاد نمایید که کاربران پس از ثبت نام در سایت می توانند درخواست خود را برای وام یا انواع خدمات مختلف ارسال نمایند.
مدیر سایت پس از برسی درخواست ها و چک کردن مدارک می تواند با درخواست وام یا هر نوع خدمات دیگری که این خیریه ارائه می دهد موافقت کند یا درخواست را لغو کند.
پروژه ی حرفه ای تر این سایت با امکان تعریف خیریه های مختلف و کارشناسان نیز موجود می باشد. که هر خیریه مدیر و کارشناس مختص به خود را دارد و می تواند نیازمند بخش خود را مدیریت کرده و به آن ها خدمات لازم را ارائه دهد.

سورس پروژه رزومه ساز آنلاین
سورس پروژه رزومه ساز آنلاین

با استفاده این پروژه میتوانید یک سایت رزومه ساز آنلاین طراحی نمایید. (Php cv builder)
در این سایت ابتدا کاربران ثبت نام کرده و سپس طبق فرمی که کاملا به صورت ajax طراحی شده اطلاعات خود را در سیستم ثبت می نمایند.
پس از ثبت اطلاعات یک لینک به عنوان رزومه به هرکاربر اختصاص داده می شود.
تمامی فرم های سایت کاملا داینامیک طراحی شده و با استفاده از json دیتا داخل دیتابیس ثبت شده و مدیریت می شود.
یک پروژه بسیار عالی هم از نظر ظاهری و هم از نظر کاربری.

پروژه نیازمندی ها - سایت فروش لوازم دسته دوم
پروژه نیازمندی ها - سایت فروش لوازم دسته دوم

سورس کامل سایت فروشگاه لوازم دست دوم به زبان php
در این سایت کاربر پس از ثبت نام میتواند اجناس مورد نظر خود را درج کرده تا سایر کاربران مشاهده نمایند و در صورت تمایل اقدام به خرید کنن.
هر کاربر دارای یک صفحه شخصی می باشد که درخواست های ارسال شده در آن صفحه قابل مشاهده می باشد و در صورت تایید می تواند جنس خود را به کاربر مورد نظر بفروشد یا خرید را کنسل نماید.
هر کاربر دارای یک کیف پول است تا با استفاده از آن و مبلغ تعیین شده خرید خود را انجام دهد و پس از هر خرید مبلغ از کیف پول کاربر کم می شود.
پس از سفارش محصول از سمت هر کاربر یک هشدار به صورت پاپ اپ برای فروشنده ظاهر شده که در صورت تایید جنس برای تحویل خریدار ثبت می شود.
پنل مدیریت و پنل کاربری دارای امکانات متنوع و بسیار خوبی برای هرچه بهتر شدن و داینامیک بودن سفارش ثبت و خرید طراحی شده است.
* این پروژه برای کسانی که نیاز به نمره خوب و قابل قبولی از سمت استاد دارند مناسب می باشد.

پروژه فروشگاهی - سایت فروش لوازم یدکی
پروژه فروشگاهی - سایت فروش لوازم یدکی

سورس کامل سایت فروشگاه لوازم یدکی خودرو به زبان php
یک سایت فروشگاهی ساده برای فروش لوازم و قطعات یدکی خودرو که مدیر سایت براحتی میتواند از قسمت مدیریت محصولات خود را در آن درج کرده و کاربران پس از ثبت نام در سایت میتوانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.
با تغییرات در بخش ثبت محصول براحتی میتوانید هر محصولی با هر عنوانی در سایت درج نمایید و نسبت به موضوع پروژه خود قابلیت تغییر در سایت وجود دارد.
این پروژه دارای 3 سطح دسترسی به عنوان مهمان,کاربر و مدیر می باشد.
مدل های دیگه همین فروشگاه با رنگ بندی متفاوت مانند فروشگاه لباس, سیسمونی کودک و.. در سایت و کانال موجود می باشد.

پروژه فروشگاهی - سایت فروشگاه لباس
پروژه فروشگاهی - سایت فروشگاه لباس

سورس کامل سایت فروشگاه لباس و پوشاک به زبان php
یک سایت فروشگاهی ساده برای فروش لباس و پوشاک که مدیر سایت براحتی میتواند محصولات خود را در آن درج کرده و در صفحه اول سایت نمایش دهد.
همچنین با تغییرات براحتی میتوانید هر محصولی با هر عنوانی در سایت درج نمایید و نسبت به موضوع پروژه خود قابلیت تغییر در سایت وجود دارد.
دارای 3 سطح دسترسی به عنوان مهمان,کاربر و مدیر می باشد.
مدل های دیگه همین فروشگاه با رنگ بندی متفاوت مانند فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی, کیف و کفش و.. در سایت و کانال موجود می باشد.

پروژه سایت داروخانه آنلاین
پروژه سایت داروخانه آنلاین

این پروژه یک سایت فروشگاهی به صورت داروخانه آنلاین می باشد که در آن مدیر داروهارا ثبت کرده و کاربران میتوانند از سایت خرید نمایند.
بخش ها متنوعی از جمله اسلایدر , منوها و یا اخبار و مقالات نیز در سایت وجود دارد.
بخش سبد خرید به صورت ajax با استفاده از جاوا اسکریپت و jquery نوشته شده است.
استفاده از join در کوئری های مدیریتی کیفیت کار و پروژه را بالا برده که برای دوره های بالاتر یک حسن و مزیت دراین پروژه می باشد.
این پروژه دارای 3 سطح دستری به صورت مهمان, کاربر و مدیر سایت می باشد. و کاربران پس از ورود یا ثبت نام در سایت میتوانند محصولات خود را خریداری نمایند.
و در ضمن هر کاربر دارای صفحه شخصی مجزا می باشد که میتواند وضعیت خرید های خود را پیگیری نماید.