پروژه های آماده دانشجویی

مدت زمان طراحی سایت چقدر است


مدت زمان طراحی سایت های وردپرسی

سایت های وردپرسی در حال حاضر 35% از کل وب سایت های دنیا را تشکیل داده اند و به شکل میانگین روزانه بیش از 600 سایت جدید به کمک این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده و در بستر اینترنت قرار می گیرد . وب سایت های وردپرسی انواع مختلف دارند که مشهور ترین آنها وب سایت های فروشگاهی بر پایه ووکامرس و وب سایت های شرکتی اختصاصی هستند .

برنامه نویسی روی سیستم وردپرس بسیار هم راحت نیست و مستلزم برنامه نویسی و کدنویسی مناسب روی این سیستم است . سیتم های فروشگاهی وردپرس زمانی که قرار است به شکل اختصاصی طراحی شوند مستلزم طراحی قالب ار صفر و برنامه نویسی خود وردپرس و همچنین فروشگاه ساز ووکامرس روی آن هستند . مدت زمان میانگین برای طراحی و برنامه نویسی یک فروشگاه اختصاصی بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس حدود 45 تا 60 روز کاری است . این زمان برای فروشگاه هایی با قالب آماده و با کمی تغییرات نهایتا 10 روز زمان بر خواهد بود .

برای وب سایت های شرکتی که در بستر وردپرس به شکل اختصاصی برنامه نویسی می شوند هم ، مستلزم طراحی قالب از صفر و سپس برنامه نویسی اختصاصی قسمت هایی همچون نمونه کارها و … روی سایت هستند . مدت زمان میانگین برای این وب سایت ها بین 20 تا 40 روز است که با توجه به امکانات سایت تغییر خواهد کرد .

وب سایت های خبری و دانلود هم که روی وردپرس به این شکل پیاده می شوند ، تقریبا مدت زمانی به اندازه سایت های شرکتی را می طلبند . ( حالا چند روز با اختلاف کم یا زیاد )

برنامه نویسی وب سایت های مشاور املاک ، به شکل اختصاصی همانند نمونه ای که در بخش آموزش طراحی سایت املاک ، تحت عنوان یک وب سایت فوق حرفه ای آموزش داده شده است بین 45 تا 90 روز بسته به ویژگی های سایت متغیر است . وب سایت های املاک زمانی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس تولید شوند بسیار قدرتمند تولید می شوند از این جهت می توان امکانات مناسبی را بر روی آن برنامه نویسی کرد . بهترین وب سایت املاک با طراحی کاملا اختصاصی و امکانات بسیار مناسب و رضایت بخش را می توان در حدود 60 تا 70 روز پیاده کرد .

وب سایت های بدون سیستم مدیریت محتوا ( کاملا اختصاصی )

وب سایت هایی که بررسی شدند یا به صورت اختصاصی و یا به صورت قالب های آماده بر پایه سیستم مدیریت محتوا ارائه شده بودند ، اما زمانی هم هست که شما علاقمند هستید تا از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نکنید و سیستم مدیریت محتوای سایت خود را بر پایه یک زبان سمت سرور به شکل اختصاصی پیاده کنید . علاوه بر بحث هزینه برنامه نویسی ، مدت زمان پیاده سازی این سیستم ها قدری بیشتر است .

برای برنامه نویسی و پیاده سازی یک فروشگاه اختصاصی تحت یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ، در حدود 60 تا 120 روز زمان ممکن است نیاز باشد . بسته به امکانات سیستم این زمان متغیر است . ممکن است بین 2 تا 4 ماه شما برای این سیستم تماما اختصاصی زمان صرف کنید اما تحت شرایط خاصی سیستم مد نظر خود را بالا آورید .

مدت زمان طراحی سایت های شرکتی تحت این سیستم خاص بین 40 تا 60 روز می تواند باشد که باز هم بستگی به امکانات سیستم دارد . توجه داشته باشید مدت زمان طراحی سایت هایی که خدمت شما ارائه شده است یک مدت زمان میانگین است و ممکن است زودتر یا دیرتر باشد اما معمولا در حدود همین زمان ها می توان پروژه را تحویل داد .

در مجموع مدت زمان طراحی سایت هایی با قالب های آماده ، در مقایسه با قالب های اختصاصی روی یک سیستم مدیریت محتوا ، تقریبا 1/5 ( یک پنجم ) زمان بر است .

اجرای سایت هایی با قالب اختصاصی و سیستم مدیریت محتوا ، در مقایسه با سایت های تماما اختصاصی تقریبا 1/3 ( یک سوم) تا 1/2 ( یک دوم ) زمان بر است .

خلاصه مطلب :

مدت زمان میانگین برای طراحی و برنامه نویسی یک فروشگاه اختصاصی بر پایه سیستم وردپرس حدود 45 تا 60 روز کاری

فروشگاه هایی با قالب آماده و با کمی تغییرات نهایتا 10 روز زمان بر خواهد بود

مدت زمان طراحی سایت های شرکتی اختصاصی با وردپرس بین 20 تا 40 روز

وب سایت های خبری و دانلود اختصاصی بر پایه وردپرس هم تقریبا مدت زمانی به اندازه سایت های شرکتی زمان می طلبند

وب سایت املاک با سیستم وردپرس به شکل اختصاصی بین 45 تا 90

برای برنامه نویسی و پیاده سازی یک فروشگاه اختصاصی تحت یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی در حدود 60 تا 120 روز زمان ممکن است نیاز باشد

مدت زمان طراحی سایت های شرکتی تحت این سیستم خاص بین 40 تا 60 خواهد بود.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.